05435865500

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Köpek Çiftliği
Bursa köpek çiftliği; çiftliğimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. çiftliğimizde sizlere her türlü isteklerinize karşılık vermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Köpek Çiftliği
Yavrularımız

Satılık Japon Akita inu Yavruları

Satılık Japon Akita inu Yavruları

Satılık Japon Akita inu Yavruları

Japona akita yavrularımız mükemmel kalitede iki damızlık köpeğimizin eşleşmesi sonucu dünyayaya gelen safkan akita yavrularımız teslime hazırdır. Yavrularımızın anne babaları yurtdışından ithal edilmiş köpeklerdir. ırkının özelliklerini çok iyi şekilde taşımaktadırlar.

Irk Garantili Japon akita yavrusu talep ederseniz.

İRTİBAT : 05435865500

satılık japon akita inu yavruları ;

Japon Akita Özellikleri karakteri açısından son derece sakin bir formdadır. Başına buyruk takılma huyları vardır. Ailesine karşı dikkat içersindedir. Yavru aldığınız bu köpeği eğitmekte zorlanabilirsiniz o nedenle inatçı bir şekilde hareket etmeniz gerekir. Çok iyi bir koruma köpeği olma özelliği taşımaktadır.

Akita inu özellikleri arasında en önemli dikkat çeken özelliğide budur zaten. Diğer köpeklerle araları hiç yoktur o nedenle anlaşamazlar. Diğer hayvanların olduğu yerde kesinlikle serbest bırakılmaması gerekir. Ailesi içersindeki çocuklarla arası iyi olsada aile dışındaki çocuklara karşı ise tolerans sağlamaz.  Eğer böyle bir durum olursa Akita ısırır. Yemek problemi yaşayabilir. Eğitim verilerek bu problemi çözebilirsiniz. İtaat konusunda çok kolay sıkılabilen bir ırk olduğu için ısrarcı olmakta fayda vardır.

Akita inu Havlar mı?

değişik bir ses tonu vardır ama çok nadir havlarlar genelde havlamazlar. Japon kişiler ailelerini bu köpeklere emanet bırakırlar.

08 Mart 2017
649 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN