05435865500

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Köpek Çiftliği
Bursa köpek çiftliği; çiftliğimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. çiftliğimizde sizlere her türlü isteklerinize karşılık vermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Köpek Çiftliği
Yavrularımız

Satılık Blue Cane Corso Yavruları

Satılık Blue Cane Corso Yavruları

Satılık Blue Cane Corso Yavruları

Çiftliğimizde bulunan mükemmel kalitede safkan cane corso damızlıklarımızın eşleşmesi ile meydana gelen ırk standartlarında yavrularımız teslime hazırdır.

yavrularımız cane corso ırkının bütün özelliklerini çok iyi şekilde taşımaktadırlar. cane corso ırk olarak dünyanın en iyi yakın koruma köpeği olarak gösterilmektedir. çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bu ırkın yavrularından çiftliğimizden teslim alabilirsiniz

Cane corso yavruları için irtibat : 05435865500

 

Satılık blue cane corso yavruları ;

 

Bu köpek karakter olarak ev içersinde özellikle sessiz bir cinstir. Eğitilmeye uygun bir ırk olarak göze çarpmaktadır. Çok iyi bir koruyucu ve aynı zamanda dikkatli bir yapıdadır. Çocuklarla çoğu zaman arası iyidir. Sahipleri karşısında sevecen bir görünümdedir. Bekçilik yapabilmek için harika bir köpek olarak gözükür. Ev yaşamına cabuk uyum sağlayan bir köpektir. Korunması gereken her alanı başarıyla koruma yeteneğine sahiptir.

 

Kavgacı olmayan bu ırk için önceden köpek beslemiş sahipler gerekmektedir. Tecrübeli bir sahibe ihtiyacı vardır. Diğer köpeklerle arası iyi değildir aynı şekilde yabancılara karşıda sert bir uslubu vardır. Yavruyken bir takım eğitimlerden geçmeli ve iyi bir sosyalleştirilmeye ihtiyacı vardır aksi halde büyük sorunlar yaşatabilir.

Yabancılara karşı içinde olan agresiflik her zaman vardır fakat sizin misafirlerinize karşı anlayışlı olmaya çalışmaktadır. Tüyleri kısadır.

24 Ocak 2017
1.251 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Turgay Yılmaz dedi ki:

    Erkek yavru istiyoruz, Var mı ? Varsa rakam nedir?

BİR YORUM YAZIN