05435865500

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Köpek Çiftliği
Bursa köpek çiftliği; çiftliğimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. çiftliğimizde sizlere her türlü isteklerinize karşılık vermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Köpek Çiftliği
Yavrularımız

Satılık Alabay Çoban Köpeği

Satılık Alabay Çoban Köpeği

Satılık Alabay Çoban Köpeği

Mükemmel Kalitede Safkan Alabay Yavruları

Alabay çoban köpeği veya orta asya çoban köpeği olarak bilinirler. Dev ırk olarak geçen alabai köpekleri yabancılara karşı herzaman tetiktedirler. İri cüssesi hantal bir görüntüsü olmasına rağman çok atletik bir ırktır.

Aileci bir köpek olan alabay köpekleri, sahibi ve aile fertleri ile zaman geçirmeye bayılırlar. Aileyi herzaman korur ve tetikte bekler.

Irk özelliklerinde safkan secereli bir alabaiyavru ve seceresiz alabai yavrusu sizlere temin etmekteyiz.

Bursa Köpek Çiftliği olarak sizlere kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

İRTİBAT : 05435865500

Satılık Alabay Çoban Köpeği ;

Onlar hertürlü iklim şartlarında yaşayabilirler.Cok soğuklardada yaşayabilir cok sıcaklardada bir süre içinde alışırlar fakat onlar Şehir yaşamı için çok tavsiye edilmez.Onlara en uygun alanlar çok geniş bahçeli arazi evleridir.

Çok hareketli olmasına rağmen egzersiz ihtiyacı cok fazla değil orta sınıftır.

Alabay bakımı son derece kolay şekilde gerçekleşir.Herhangi bir traşa ihtiyaçları bulunmaz fakat sık sık fırçalamak ölü tüylerin atılması için gerekmektedir.Mevsim değişikliklerinde yoğun tüy dökümü gerçekleşebilir.

Bu Köpeğin kökeni Rusya’ya dayandığı yönünde ciddi araştırmalar bulunmaktadır.Sibirya’nın yoğun soğunda bu köpeklerden faydalanılmıştır.Bölgede bulunan iki güçlü ırk etkileşmiş ve bu şekilde meydana geldiği belirtilmiştir.Bu köpek birçok yerde yayın olarak kullanılmaktadır.Çin’De Afganistan’da her tarafta bu köpeği görmek mümkün.Dövüşçü köpeklerin kanlarını taşımaktadır.Alabay Orta Asya Çoban köpeği olarak en fazla isimlendirilmiştir.Özellikle Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Türkmenistan gibi alanlarda çok fazla tercih edildi.

Alabay, Alabay özellikleri bakımı ile bilgi verdiğimiz yazımızın sonuna geldik.Alabay besliyorsanız yorum kısmından eksi ve artılarından bahsedebilirsiniz.

18 Nisan 2017
2.958 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Haci dedi ki:

  Selamın aleyküm beyaz alabay çiftine fiyat alabilirmiyim
  Saygılar.

 2. Muhammet dedi ki:

  Çift fiyatı nedir ?

 3. Mümin dedi ki:

  Fiyat nedir ustam 05352665848

BİR YORUM YAZIN